Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
środa, 29 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

listopad, 2019

16LIS10:0014:00Uwolnij swoje rzeczyBar Smart, 1 maja 5A

Więcej

Szczegóły wydarzenia

UWOLNIJ SWOJE RZECZY!
SPRZEDAJ, WYMIEŃ, ODDAJ…
I MIŁO SPĘDŹ SOBOTĘ W MYŚL ZASADY ZERO WASTE

Termin: 16 listopada 2019 roku
Wstęp: 10 zł dla wystawiających, bezpłatny dla odwiedzających

Wydarzenie, które odbędzie się 16 listopada, doskonale wpisuje się w trend zero waste, zgodnie z którym staramy się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. Sprzedaż swoich niepotrzebnych rzeczy, bądź ich wymiana na inne, zamiast kupowania nowych, to ważny wkład w dbałość o naszą planetę.

Regulamin wydarzenia:

1. Udział w wydarzeniu jest płatny w wysokości 10 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby chętne do wystawienia ubrań są proszone o zapisanie się na wydarzenie przez FB, a następnie wniesienie opłaty na konto Organizatora w Banku PKOBP 61 1020 3541 0000 5902 0325 5999; tytuł: 16.11 imię i nazwisko).
2. Osoby odwiedzające nie są zobowiązane dokonywać zapisu na wydarzenie.
3. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków i biżuterii.
4. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie.
5. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
6. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
7. Uczestnicy zobowiązani są zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i sprzętów.
8. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku w fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas imprezy będą wykorzystywane w działaniach promocyjnych kolejnych wydarzeń tego typu, na co uczestnik/uczestniczka wyraża zgodę. Uczestnikowi/uczestniczce nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.
9. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

Organizator: Kopalnia/ mail: kopalnia.olsztyn@o2.pl

Data

(Sobota) 10:00 - 14:00

Miejsce

Bar Smart

1 maja 5A

X