Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4.1 C
Olsztyn
sobota, 25 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

lipiec, 2019

27LIP18:0019:30Tomasz Stockinger: Już nie zapomnisz mnie / Dni OlsztynaMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego. Popularny i lubiany aktor Tomasz Stockinger swym recitalem w starym stylu przywróci ducha przedwojennych amantów, wykwintnego smaku i szarmu rodem z Hemara, Warsa i Petersburskiego. Artyście będzie towarzyszył pianista Stefan Gąsieniec.

Koncert jest poświęcony takim twórcom jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot – z ukierunkowaniem na gwiazdy kina przedwojennego: Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i wielu innych.

Recital „Już nie zapomnisz mnie”, to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Jego tytuł pochodzi od piosenki „Już nie zapomnisz mnie”, stanowiącej główny motyw muzyczny polskiej komedii „Zapomniana melodia” z 1938 roku. Można powiedzieć, że recital jest wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych. Najlepszy prezent muzyczny dla kobiety i mężczyzny!

Koncert Tomasza Stockingera odbędzie się w ramach Dni Olsztyna 2019.

Tomasz Stockinger: Już nie zapomnisz mnie
27.07 SO 18:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
👉 Bilety: 30 zł dostępne na http://bilety.mok.olsztyn.pl/ oraz w punktach MOK Olsztyn.

Data

(Sobota) 18:00 - 19:30

Miejsce

MOK Olsztyn

Dąbrowszczaków 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X