Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4.1 C
Olsztyn
sobota, 25 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

lipiec, 2019

19LIP18:0021:00Roundnet na plaży - wakacyjny mini turniejPlaża Miejska Olsztyn, Plaża Miejska

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Klub Sportowy „Ultimate Frisbee Olsztyn” organizuje wakacyjny mini turniej „Roundnet na plaży”. Projekt powstał w ramach realizacji zadania publicznego Urzędu Miasta Olsztyn dot. wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Turniej otwarty, tzn. każdy może wziąć w nim udział (warunek, wiek > 13 lat). Wystarczy wypełnić formularz: https://forms.gle/EvJngFQsH5FUixf76

Spotkania będą odbywać się cyklicznie, raz w miesiącu: czerwiec – lipiec – sierpień. Jednakże jeśli nie możesz uczestniczyć w trzech spotkaniach, możesz skorzystać z opcji jednorazowego udziału. (Na każdy turniej wypełniamy osobny formularz.) Jeśli nie posiadasz partnera do gry, nie martw się, system losowo Ci go dobierze.:)

Podczas ostatniego turnieju zostaną wyłonieni zwycięscy. Każdy mini turniej to punkty zapisywane na konto drużyny. Także jest zabawa, jest rywalizacja 🙂

A teraz coś o sporcie:
Roundnet to zdrowa rywalizacja, okazja do zaznania odrobiny ruchu, aktywnego spędzenia wolnego czasu, zacieśnienia więzów z przyjaciółmi, sentymentalnego powrotu do wspomnień z dzieciństwa, gdy gry zespołowe sprawiały nam tyle frajdy. Zaletą tego sportu jest to, że nie wymaga ani wielkiej sportowej formy, ani długiego wprowadzania w skomplikowane reguły. Jeśli tylko mamy do dyspozycji zestaw do gry (piłeczka i siatka na specjalnym stelażu) i trochę wolnej przestrzeni oraz chętną do zabawy grupę znajomych (dwa dwuosobowe zespoły), to niczego nam już nie potrzeba. Grać mogą wszyscy: starsi i młodsi, dziewczyny i chłopaki, wysportowani i bardziej leniwi. Także nie czekaj, zapisz się już dziś!

Data

(Piątek) 18:00 - 21:00

Miejsce

Plaża Miejska Olsztyn

Plaża Miejska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X