Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
wtorek, 18 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

wrzesień, 2019

28WRZ(WRZ 28)20:0029(WRZ 29)01:00Rock'n'Roll Night: Hit N'Run, Zamordism, Księżyc, BajabongoLAS, Prosta 38

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Agencja Koncertowa „Evil Monkey” zaprasza na mega głośny koncert zaprzyjaźnionych kapel z klimatu szeroko pojętego Rock’N’Rolla. Tego wieczoru zagrają dla was:

Hit N’ Run – Tercet egzotyczny z Wielkopolski, sponsorowany przez Miejski Zakład Usług Kanalizacyjnych w Zawierciu. Muzyka utrzymana w klimacie Italo Disco połączona z naukowymi tekstami o anatomii, grana i śpiewana przez trzech modeli wprost z wybiegów największych kreatorów mody – wybuchowa mieszanka, która pozostawi niesmak w Waszych ustach przez długie tygodnie, kto wie, może nawet miesiące albo lata.
http://www.hnrband.pl/

Zamordism – Kwintet pornograficzno-gimnastyczny ze stolicy!!
Zamordism to banda nieokrzesańców i birbantów prowadząca rock’n’rollowy styl życia. A muzycznie? Jakie życie – taka muzyka. Ich motto to „Boobs&Booze We Don’t Refuse”. W ich muzyce można usłyszeć w zasadzie wszelkie możliwe wpływy – od Trubadurów i wczesnego Krzysztofa Krawczyka po Sandu Ciorbę.
https://www.youtube.com/watch?v=wdG4NlkLNhc

Księżyc – Zespół o nieszablonowym podejściu do muzyki metalowej, poszukujący nowego brzmienia. Założony w 2014 przeszedł wiele transformacji. Skład ustabilizował się we wrześniu 2018 kiedy zespół zasilił nowy gitarzysta

Bajabongo – Jeśli Sleep wcale nie kojarzy Wam się ze słowem spać, a Electric Wizard nie brzmi w Waszych uszach jak gra na Commodore 64, to dobrze trafiliście. Bajabongo to stonerowo-doomowy walec. Chłopaki lubią grać wolno, ciężko. A z wycieczek najbardziej lubią te w kosmos.

more info soon

Data

28 (Sobota) 20:00 - 29 (Niedziela) 01:00

Miejsce

LAS

Prosta 38

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X