Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
czwartek, 5 Grudzień, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

lipiec, 2019

18LIP19:0019:00Rap Zajawka vol. 3 2k19 Ostatnie Eliminacje!Hookah club, ul. Hugona Kołłątaja 1

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Po ciepłym przyjęciu naszego nowego imprezowego cyklu, uderzamy po raz trzeci! Będą to OSTATNIE ELIMINACJE przed Wielkim Finałem!

Rap Zajawka PLAY OFF to cykl, w ramach którego młodzi artyści z lokalnej sceny, będą mieli okazję zawalczyć o atrakcyjne nagrody!

DATA: 18 lipca 2019r
GODZINA: 19:00 (otwarcie bramki)
MIEJSCE: Hookah Bar
WJAZD: 10 PLN
HOST: Bercik

>>>Rap Zajawka PLAY OFF<<< Konkurs składa się z trzech imprez na zasadach play off, a także z imprezy finałowej, w czasie której artyści walczyć będą o nagrody. W drugim koncertowym pojedynku udział wezmą: MiddleOne PL ZASADY KONKURSU: 1. Do konkursu przystępują artyści, którzy przedstawią swoją twórczość Organizatorom. 2. Spośród zgłoszeń, Organizatorzy wybierają artystów, którzy zaprezentują swój materiał na imprezach z cyklu Rap Zajawka. 3. Występy podlegać będą ocenie jury, w składzie: DJ Champloo G.R.ZBeats Luxus a także Publiczności zgromadzonej w lokalu. 4. Artysta, który zwycięży przechodzi do rundy finałowej, w której zmierzy się z konkurentami wybranymi w ten sam sposób. Nagrody: 1st: 4h w profesjonalnym studio nagrań + dwa bity producenckie 2nd: dwa bity producenckie 3rd: uścisk dłoni jury i dobry melanż na backstage`u Partnerzy: vapstore.pl Mekson / Timeks Studio Młody Organizatorzy: 89Events Rap Zajawka Olsztyn Hookah club

Data

(Czwartek) 19:00 - 19:00

Miejsce

Hookah club

ul. Hugona Kołłątaja 1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X