Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
niedziela, 19 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

sierpień, 2019

23SIE18:0020:00Praktyki Ustawień Hellingerowskich - Olsztyn

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Temat: Spotkanie z moją MOCĄ

Zapraszam na spotkania z Ustawieniami Systemowymi wg Berta Hellingera. Praktyki Ustawień to 2-godzinne tematyczne spotkania, podczas których przybliżę filozofię Berta Hellingera oraz zaproponuję w grupie krótkie ustawienia-obrazy, aby móc doświadczyć, gdzie jesteś w danym temacie, czy blisko Ci do niego, czy wręcz odwrotnie. Możesz dowiedzieć się, czy ten temat jest na ustawienie czy raczej do psychoterapii własnej. Jest to również doskonała okazja przygotowania się do własnej pracy ustawieniowej. Masz szansę poznać mnie oraz sposób w jaki pracuję.

Inwestycja: 50 zł
Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zastrzegam sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu warsztatów bez podania przyczyn.

O mnie:
Nazywam się Izabela Makowska-Trzeciak. Jestem psychoterapeutą, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public PR, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®. Ukończyłam m.in. 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, kurs Terapii Rodzin Metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera w Instytucie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie. Od 15 lat mam do czynienia z metodą ustawień hellingerowskich nie tylko wykorzystując ją zawodowo w pracy z ludźmi, ale niejednokrotnie doświadczyłam jej w swoim procesie rozwoju jako skutecznej metody. Miałam przyjemność poznać na żywo sposób pracy Berta Hellingera. Kolejne osoby, od których uczyłam się to Andrzej Nehrebecki, który wspólnie z B. Hellingerem napisali książkę: „Miłość zaklęta w chorobie”, oraz Milena Karlińska-Nehrebecka. Szczególną rolę w procesie mojego rozwoju terapeutycznego oraz osobistego ma Małgorzata Rajchert-Lewandowska, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła pracować tą metodą. Do dziś rozwija się w metodzie, podążając za Bertem i Sophie Hellinger. Dzięki Małgosi mogłam rozwinąć w sobie pokorę, uważność i podążanie oraz otworzyć serce na to, co pojawia się w moim życiu.

Na swojej drodze rozwoju duchowego miałam przyjemność spotkać się m.in. z Jonette Crowley, amerykańską nauczycielką, mistyczką i medium. W swojej pracy pracuję również metodą Soul Body Fusion (SBF), którą stworzyła Jonette po to, aby móc zjednoczyć duszę z ciałem. Kolejna osoba, od której miałam przyjemność doświadczyć, a także obserwować mocy oczyszczania i uzdrawiania to francuska szamanka Fransoise Ramboud. Istotne dla mnie było spotkanie szamanki Arvick Baghramian, dzięki której doświadczyłam podróży szamańskich, uzdrowień, od której mogę także rozpocząć regularną naukę szamanizmu. Ważne osoby z Polski w moim rozwoju duchowym to także Anna Nalu Niżyńska (Warszawa), Gaya Bożek (Trójmiasto), Małgorzata Brzoza, Piotr Pałagin.

Od 2008 roku prowadzę prywatną praktykę.

Od ponad 20 lat szkolę się w zakresie pomocy, rozwoju i psychoterapii. Od 16 lat praktykuję pracę w obszarze pomocy ludziom.

Spełniam się tworząc nowe rzeczy, jestem otwarta na zmiany, fascynuje mnie taniec i fotografia, lubię spotkania z ludźmi, podróże. Jestem mamą Kasi, Igora, Leny i Wiktora.

Data

(Piątek) 18:00 - 20:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X