Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
czwartek, 12 Grudzień, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

listopad, 2019

30LIS19:0021:00Pink Floyd 40 lat The Wall OlsztynFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Punktem kulminacyjnym trasy 40 lat The Wall będzie koncert w Olsztynie. Już 30 listopada o godz. 19.00 na scenie Sali Koncertowej Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej odbędzie się multimedialne show, a w głównej roli cały album The Wall. Tak jest, nie bójmy się tego wyśpiewać, wykrzyczeć i wyszeptać we własnym języku… Plus kilka utworów z innych płyt, które będzie można wybrać przed koncertem w głosowaniu.
Lubimy te piosenki, które znamy. Kochamy te piosenki, które kojarzą nam się z energią młodości i dorastania.
Szczególnie na koncertach. Widowisko Pink Floyd Live to z jednej strony sentymentalny powrót do kultowych przebojów w nowych aranżacjach, z drugiej – fantastyczna przygoda z poezją. A to dlatego, że utwory z płyty „The Wall” zaprezentujemy w polskiej wersji. Skąd taki pomysł? Otóż przetłumaczone na język polski znane i wielokrotnie nucone refreny, nieoczekiwanie nabierają większej mocy. Wyzwalają w publiczności nowe, silne emocje. Spare Bricks funduje publiczności show na miarę wielkoformatowego koncertu, będącego jednocześnie muzyczną podróżą w czasie oraz nowatorskim widowiskiem.
Koncert zagramy w składzie:
Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Witiak– perkusja.
Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad trzystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.
„Dzięki zespołowi Spare Bricks, który doskonale czuje klimat i charyzmę Pink Floyd, mogę słuchać na żywo ulubionych kawałków kilka razy do roku. Ich show to fantastyczny muzyczny zastrzyk energii, która wibruje we mnie jeszcze wiele dni po koncercie” – mówi jeden z fanów grupy.
Rezerwacje biletów w Kasie Filharmonii tel. 89 527 51 75 w. 134, 135 e-mail: bilety@filharmonia.olsztyn.pl
Sprzedaż od 30 września 2019 w kasie biletowej i stronie https://filharmonia.olsztyn.pl/
Informacje: kontakt@muzykapinkfloyd.pl

Data

(Sobota) 19:00 - 21:00

Miejsce

Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie

ul. Bartosza Głowackiego 1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X