Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
środa, 29 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

listopad, 2019

17LIS18:0023:00OSTR / 17.11 / Olsztyn: koncert premierowyOlsztyn CEIK, Parkowa 1

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Data: 17.11.2019
Miasto: Olsztyn
Miejsce: Olsztyn CEIK
Bilety: https://ticketos.pl/event/2621/ostr-olsztyn-koncert-premierowyBilety kolekcjonerskie: więcej informacji już wkrótce 😉

✊ Dołącz do wydarzenia i dowiedz się pierwszy!

✌️Single z płyty 🎧
👉 https://www.youtube.com/watch?v=HJj7kv2QYns
👉 https://www.youtube.com/watch?v=ASagNF7sAWo
👉 https://www.youtube.com/watch?v=6AHnzvFyA3s
👉 https://www.youtube.com/watch?v=tuoFHrPjMJ4

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Autor ponad 20 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 9 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hip-hopowych.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem, czy z braćmi Waglewskimi ­ Fiszem i Emade. Razem z Kasią Nosowska był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. Dał niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert, transmitowany w TVP Kultura w ramach prestiżowego cyklu Made In Polska. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, sprytnie wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich produkcjach, opartych na czarnej muzyce miejskiej.
O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać́ solo jako niekwestionowany zwycięzca bitew freestyle’owych.

Data

(Niedziela) 18:00 - 23:00

Miejsce

Olsztyn CEIK

Parkowa 1

X