Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
niedziela, 26 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

grudzień, 2019

15GRU10:0011:00Niedzielna joga rodzinnaStudium Rozwoju Osobistego

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Wraca joga rodzinna! Chcemy Wam pokazać jak w dzisiejszym, zabieganym świecie w ciekawy sposób rodzice/opiekunowie z dziećmi mogą wspólnie poćwiczyć, pobawić się, a także spróbować się zrelaksować.

Zajęcia jogi rodzinnej nie przypominają typowych zajęć dla dorosłych – są niezwykle dynamiczne. Towarzyszy im ciągły ruch, taniec przy wesołej muzyce, zabawa z klasycznymi pozycjami jogi oraz elementy edukacyjne, np. dzieci uczą się liczyć, rozpoznawać kolory, podróżują w wyobraźni do odległych zakątków świata i w bardzo korzystny dla zdrowia sposób pożytkują nadmiar energii.

Praktyka jogi przez dzieci ma wiele zalet. To doskonała forma rozwoju fizycznego dziecka. Pozwala wyrazić mu swoją wewnętrzną energię, nauczyć się prawidłowego oddechu
i relaksacji, a wszystko to w atmosferze zabawy. Rodzice towarzyszą dzieciom w zajęciach. Dziecko wzmacnia swoje poczucie wartości i wyjątkowości ćwicząc i bawiąc się razem z rodzicem/opiekunem widząc, że „dorosły” nie jest doskonały i również zmaga się ze swoim ciałem. A my dorośli dostajemy niesamowitą porcję energii i radości oraz pozwolenie na wejście w świat dzieci. Zajęciom towarzyszą zwykle elementy akrobacji, co wszyscy witają piskiem radości!

Joga dla dzieci to przede wszystkim przygoda, spontaniczna radość i możliwość zaoferowania dziecku najbardziej korzystnej dla zdrowia zabawy!

Regularne ćwiczenia dają sprawność kręgosłupowi, stawom, mięśniom i przynoszą spokój. Warto się o tym przekonać!

Zajęcia poprowadzi niezwykle ciepła i profesjonalna Joanna Podolak – instruktorka jogi akademickiej. Joga akademicka jest systemem pracy opartym na ćwiczeniach hatha jogi oraz technikach relaksacyjnych. Zawsze są też wykonywane z uwzględnieniem zasad anatomii i biomechaniki. W tym właśnie specjalizuje się joga akademicka, w której każda asana została poddana obserwacji naukowej pod kątem wpływu na zdrowie fizyczne
i psychiczne człowieka!

Zapraszamy rodziców z dziećmi od 3 do lat 13.

Zajęcia jogi odbywać się będą w Sali Fitness na basenie przy ul. Głowackiego co niedzielę, od 20 października do 15 grudnia o godz. 10. Czas trwania ok 50 minut.
Uczestnicy – zarówno dorośli jak i dzieci – powinni mieć na sobie wygodny strój i przynieść ze sobą kocyk lub matę do jogi. Jeżeli nie posiadacie maty, to można skorzystać z mat udostępnionych przez naszą cudną prowadzącą!

Logistyka:
Inwestycja w siebie i swoich bliskich- 10 zł/dorosły, 5 zł/ dziecko
Zapisy: kontakt@kartarozwojowa.pl
Info: 694-458-467

Data

(Niedziela) 10:00 - 11:00

Miejsce

Studium Rozwoju Osobistego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X