Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
środa, 13 Listopad, 2019
7.6 C
Olsztyn

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

październik, 2019

25PAŹ(PAŹ 25)16:0027(PAŹ 27)15:00MOC łagodności – spotkanie z Ciałem i Sercem – warsztaty jogiJustyna Cilulko-Dołęga - joga i rozwój

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Już w październiku chciałabym zaprosić Cię na spotkanie ze sobą, ze swoim Ciałem i Sercem oraz innymi kobietami w cudownej przestrzeni w Lipowym Domu na Mazurach.

W dzisiejszych czasach tempo naszego życia jest bardzo szybkie, jesteśmy bombardowani zewsząd ogromem informacji i wymaga się od nas znacznie więcej niż kiedyś. Żyjemy ciągle w głowie – mamy tysiąc myśli na minutę, setki pomysłów, dziesiątki obowiązków i wyzwań, a tak niewiele czasu dla siebie. Czasu na zatrzymanie, regenerację, zapytanie siebie czego pragnę, czego potrzebuję lub po prostu bycie. A jest to nam przecież niezbędne – musimy stale ładować swoje baterie, dbać o nasze ciało, które nas niesie przez świat, i co jakiś czas sprawdzać czy droga, którą tak pędzimy prowadzi w odpowiednim kierunku. A często gonimy nie wiadomo za czym i na oślep, nie mając nawet czasu zastanowić się nad tym co jest dla mnie dobre, co lubię, czego chcę więcej. Życie w tym pędzie, ciągłym działaniu, w umyśle sprawia, że nie dostrzegamy tego co mówi nasze ciało. A mówi bardzo wiele i nigdy się nie myli. Jest też w nas jeszcze jeden głos, który możemy usłyszeć tylko, kiedy się naprawdę zatrzymamy i nadstawimy ucha – to głos naszego Serca, podszepty naszej Duszy. Mówi nam za czym tęsknimy, podpowiada to co przynosi nam największe szczęście. Jesteśmy całością z naszym Ciałem, Sercem i Umysłem. Wszystkie te trzy aspekty w nas, kiedy jesteśmy w harmonii ze sobą i światem pięknie współdziałają i prowadzą nas ku trwałemu szczęściu. A przecież jako kobiety posiadamy niezwykłe umiejętności słuchania ciała i świata a także dostrzegania i czucia tego co wydaje się zakryte. Poprzez łagodną pracę spróbujemy dokopać się do ukrytych skarbów i drogowskazów naszej duszy, a otaczająca nas natura z pewnością nas w tym wesprze.

Na warsztatach będziemy wypatrywać sygnałów płynących z naszego Ciała i nawiązywać kontakt z Sercem, aby stworzyć przestrzeń, w której usłyszymy jego głos. Poprzez łagodność i okazanie sobie i swojemu Ciału akceptacji i miłości spróbujemy połączyć wszystko w idealną całość, którą przecież jesteśmy. Będziemy pracować za pomocą jogi – asan, pranajamy, technik uważnościowych i relaksacji a także medytacji. Spróbujemy także tańca spontanicznego, który wspaniale porusza całe ciało i rozpuszcza wszystkie napięcia. Czasem łatwiej odnaleźć spokój w ruchu niż na poduszce do medytacji 😉 A wszystko to w bezpiecznej i przyjaznej kobiecej atmosferze. Będziemy spotykały się w kręgu, który ma ogromną moc – spotkanie kobiet na poziomie serc z pełną akceptacją tego, co jest i życzliwością daje wielką siłę każdej, która ten krąg tworzy. Skupimy się na tym, co jest teraz w nas – w naszych ciałach, tym, co do nas przychodzi, oraz tym co chciałybyśmy zostawić za sobą. Skierujemy nasz reflektor uwagi na to, co jest w nas. Nie jest to warsztat terapeutyczny, jeśli więc trapi Cię poważny problem skontaktuj się z odpowiednim specjalistą.

Pomiędzy zajęciami będzie czas na spacery po okolicy (dom jest położony nad jeziorem, wśród pól i lasów), siedzenie przy kominku, czytanie książki, picie herbaty, masaż Lomi Lomi Nui lub co tylko przyjdzie Ci do głowy 🙂

Wstępny program (do października może on ulec delikatnym zmianom):

Piątek 25 października
16-18:00 – przyjazd uczestniczek i zakwaterowanie
18:00 – kolacja
19:00 – powitalne spotkanie w kręgu, łagodne zajęcia jogi, relaks, medytacja.

Sobota 26 października
7:00 (lub 8:00 do ustalenia) – medytacja poranna
8:00 (lub 9:00) – śniadanie
11:00 – taniec, spotkanie w kręgu, zajęcia jogi (otwarcie klatki piersiowej), pranajama, relaks.
14:00 – obiad
17:00 – sesja jogi (biodra + zestaw na menstruację), relaks, medytacja, spotkanie w kręgu – wszystkie uczestniczki otrzymają zestaw na menstruację do samodzielnego ćwiczenia w domu
19:00 – kolacja

Niedziela 27 października
7:00 (lub 8:00) – poranna medytacja
8:00 (lub 9:00) – śniadanie
11-13:00 – taniec, sesja jogi harmonizująca (yin yoga lub do wyboru nauka układania własnej sekwencji), relaks, medytacja, spotkanie w kręgu
14:00 – obiad

Po obiedzie powrót do domów.

Dla kogo są te warsztaty?

Dla wszystkich kobiet, które czują, że potrzebują zatrzymania, rozruszania ciała, wsłuchania się w nie i spotkania w kobiecym gronie 🙂 W warsztatach mogą brać udział zarówno osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane.

Inwestycja w siebie i relaks:

Za warsztat:
– 250 zł przy zapisie i wpłacie zaliczki do 15 września
– 300 zł przy zapisie i wpłacie zaliczki po 15 września

Za nocleg i wyżywienie:
400 zł płatne na miejscu – cena zawiera 2 noclegi w Lipowym Domu, w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, z pełnym wegańskim wyżywieniem.

Zapisy:

Pisemnie na maila: justyna@cilulko-dolega.pl lub telefonicznie: 500534416

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 150 zł na podane poniżej konto. W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz „Warsztaty jogi 25-27 października”. Pozostałą część płacimy gotówką na miejscu. Jeśli potrzebujesz fakturę – daj mi znać.

Konto bankowe:
Justyna Cilulko-Dołęga – joga i rozwój
Bank Millennium
numer: 49 1160 2202 0000 0003 8860 6560

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości – śmiało pisz lub dzwoń! 🙂
e-mail: justyna@cilulko-dolega.pl
tel. 500534416

Data

25 (Piątek) 16:00 - 27 (Niedziela) 15:00

Miejsce

Justyna Cilulko-Dołęga - joga i rozwój

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X