Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
piątek, 22 Listopad, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

czerwiec, 2019

26CZE17:0018:00Kochaj, nie chowaj!Scena Staromiejska, Stare Miasto 3

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Brzuch jest miejscem intuicyjnej świadomości, domem naszych dzieci, centrum naszego ciała i …źródłem największych kobiecych kompleksów. Dopóki nie mamy płaskiego sześciopaku, wstydzimy się prezentować go na plaży i w sypialni. Trudno o akceptację własnego ciała skoro z okładek magazynów i billboardów atakują nas wyrzeźbione brzuchy nastolatek i fitnesek, które nigdy nie zaznały ciąży.
Tym razem Lole Rozbójniczki stają się afirmatorkami brzuchów wszystkich Polek. Brzuchów nieidealnych, z rozstępami, wałeczkami i fałdkami. Brzuchów młodych i tych starszych, płaskich i wystających. Bo za każdym brzuchem stoi historia.
Chcemy być zdrowe, silne, mądre, niekoniecznie w rozmiarze 36. Ważniejsze, byśmy kochały i doceniały nasze ciała, a nie tresowały je pod dyktando kultury. Zdejmijmy niewidzialne gorsety, przestańmy nieustannie wciągać nasze brzuchy, przestańmy zamęczać je inwazyjnymi zabiegami i restrykcyjnymi dietami. „Nie ma ciał pięknych ani brzydkich, bo wszystkie przebyły tą samą drogę i są odzwierciedleniem duszy, która je zamieszkuje”. Paolo Coelho

Jeśli również wstydzisz się swojego brzucha, przyjdź 26 czerwca na nasz happening „Kochaj – nie chowaj”, jeśli go akceptujesz, przyjdź, zainspiruj inne kobiety i pokaż to światu!
Chcemy, aby 26 czerwca na Scenie Staromiejskiej zatętniła kobieca moc, która źródło ma właśnie w brzuchu – dziewczyny, kobiety, drogie Panie – przychodźcie wszystkie bez względu na wiek i poglądy.
Czekamy na Was o 17:00. Będziemy wspólnie doceniać, afirmować, uczyć się kochać nasze ciała. Akcję zwieńczy wspólny taniec i zbiorowe zdjęcie, które dumnie pokażemy światu.
Im więcej brzuszków, tym lepiej! I tym razem nie mówimy o ćwiczeniach:)

Data

(środa) 17:00 - 18:00

Miejsce

Scena Staromiejska

Stare Miasto 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X