Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
wtorek, 28 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

lipiec, 2019

16LIP18:0019:30I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże ! - pokazy przedpremieroweKino Studyjne Awangarda 2, pl. Jana Pawła II 2/3

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy.

Już od 14 lipca Kino Studyjne Awangarda 2 oraz Gutek Film zapraszają na specjalne pokazy przedpremierowe, które odbędą się:

☛ 14 lipca, godz. 18:00
☛ 15 lipca, godz. 18:15
☛ 16 lipca, godz. 18:15
☛ 17 lipca, godz. 18:15
☛ 18 lipca , godz. 18:15

Bilety w cenie 20 zł
Czas trwania filmu: 99 min
_________________________
Opis filmu:

Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!

Data

(Wtorek) 18:00 - 19:30

Miejsce

Kino Studyjne Awangarda 2

pl. Jana Pawła II 2/3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X