Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4 C
Olsztyn
wtorek, 18 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

wrzesień, 2019

25WRZ12:0019:00Darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises)Joga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy do Joga Centrum na darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises).

TRE® (Trauma Releasing Exercises) to opracowana przez dr David’a Berceli’ego metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy. Sekwencja ćwiczeń jest tylko drogą,sposobem na uruchomienie wibracji i nie jest czymś nadzwyczajnym, naczym się skupiamy w tej metodzie. Podobnie też z wibracjami, które niesą celem samym w sobie. Celem jest równowaga i uwolnienie napięcia!
Metoda ta znakomicie wspiera inne działania psychoterapeutyczne. Jest dość prosta do opanowania i mogą z niej korzystać osoby w każdym wieku i kondycji fizycznej.
Celem stosowania TRE® jest przywrócenie ciała do naturalnej
równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny,
anatomiczny) pracują w harmonii.
Wyjątkowa skuteczność tej metody polega na tym, że uwalnianie napięć odbywa się w takim tempie, jakie ciało jest w stanie zintegrować a w miarę uwalniania wzorców napięciowych polepsza się stan emocjonalny człowieka. Zdrowienie przywracane jest na wszystkich poziomach równocześnie.
Wibracje powodują obniżenie napięcia wszystkich tkanek, na nowo uczą dialogu z własnym ciałem, pomagają być tu i teraz. Efektem ich stosowania jest uczucie przyjemnej obecności w ciele.

KIEDY: Od 24.07.2019 do 1.11.2019
GODZINA: do ustalenia z prowadzącą sesje
PROWADZĄCA: Monika Kozłowska – psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego

Ćwiczenia są proste i składają się z dwóch części. Seria łatwych ćwiczeń gimnastycznych w wygodnym stroju, a potem kładziemy się na macie w odpowiedniej pozycji i pozwalamy ciału pracować.

Monika Kozłowska – psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet, pragnących wprowadzić zmiany i podnieść jakość życia. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, warsztatach i konferencjach z zakresu psychologii i psychoonkologii. Odbyła szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania I stopnia (wg Maxie C. Maultsby, Jr., – Rational Behavior Therapy – RBT ).
W pracy stosuje podejście integrujące, czerpiąc przede wszystkim z nurtów humanistycznych i poznawczo-behawioralnych.
Certyfikowana nauczycielka MBSR (mindfulness-based stress reduction) przez The Institute for Mindfulness-Based Approaches z siedzibą w Niemczech przy współpracy z Polskim Instytutem Mindfulness.
Nieustanie zgłębia wiedzę dotyczącą zdrowego funkcjonowania ludzkiego organizmu szkoląc się u światowej sławy nauczycieli i terapeutów. Interesuje ją praca Analizą Bioenergetyczną Alexandra Lowen’a. Brała udział m.in. w warsztatach z Master Youngiem Caligraphy Health System.
W swojej pracy wykorzystuje wiedzę dotycząca psychologii i pracy z ciałem. Obecnie jest w trakcie szkolenia certyfikacyjnego TRE® (Trauma Releasing Exercises), metody opracowanej przez Dr Davida Berceli.

W celu dokonania rezerwacji miejsca prosimy o kontakt z Moniką pod numerem tel.: 515 183 942.

Miłych wibracji i do zobaczenia na ćwiczeniach.

Serdecznie zapraszamy!

Data

(środa) 12:00 - 19:00

Miejsce

Joga Centrum Olsztyn

ul. Mickiewicza 31/1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X