Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
wtorek, 21 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

listopad, 2019

18LIS19:0021:00Alosza Awdiejew - Koncert JubileuszowyCentrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, ul.Parkowa 1

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na uroczysty koncert z okazji 80-lecia Aloszy Awdiejewa. Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni.

Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest koncert jubileuszowy.

Na scenie artyście towarzyszyć będą:
Michał Półtorak – skrzypek związany od 40 lat z Piwnicą pod Baranami, ale także z grupami „WIEM’ i ANAWA” Marka Grechuty, Grzegorzem Turnau’em, Jackiem Wójcickim, Anną Szałapak itp.
Kamimierz Adamczyk – kontrabasista, z którym Alosza Awdiejew występuje już ponad 45 lat!

Data

(Poniedziałek) 19:00 - 21:00

Miejsce

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie

ul.Parkowa 1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X