fbpx
3 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Mężczyzna ujęty przez łowców pedofilów popełnił samobójstwo

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

47-letni mężczyzna po akcji łowców pedofilów, wymierzonej przeciwko niemu, rzucił się pod pociąg. Śledczy ustalają, czy opublikowanie wizerunku mężczyzny przez grupę, mogło mieć wpływ na jego decyzję.

W sobotę (01.05) doszło do akcji grupy Elusive Child Protection Unit Poland, która na własną rękę zajmuje się ujawnianiem i konfrontowaniem osób, które próbują doprowadzić do spotkań o charakterze seksualnym z osobami małoletnimi. Interwencja dotyczyła 47-latka z miejscowości Luzino (woj. pomorskie). Po skonfrontowaniu mężczyzny z przedstawicielami Elusive Child Protection Unit Poland, wezwano na miejsce policję. Nagranie z akcji, na którym ujawniono wizerunek oskarżanego mężczyzny opublikowano w sieci.

Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzuty, jednak został wypuszczony na wolność pod policyjnym dozorem i zakazem kontaktowania się z osobami poniżej 15. roku życia. 47-latek po odzyskaniu wolności, rzucił się pod pociąg popełniając samobójstwo.

Czytaj też:  Analiza: w listopadzie br. w sklepach o 27 proc. mniej wizyt niż w 2019 r.
reklama

Śledczy badają okoliczności tego zdarzenia. Ustalane jest czy opublikowanie wizerunku mężczyzny i transmitowanie jego zatrzymania do sieci, mogło przyczynić się do jego decyzji o pozbawieniu się życia.

ECPUP Facebook

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama