fbpx
3 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Rzemieślnicy Smaków zapraszają na Targowisko Miejskie w Olsztynku

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Rzemieślnicy Smaków zapraszają na Targowisko Miejskie w Olsztynku na zakupy świeżych lokalnych wyrobów od okolicznych producentów.

Targowisko Miejskie w Olsztynku przy ul. Kościuszki 6d już od 20 marca w każdą sobotę od 8:30 do 11:00 wypełni się świeżymi warzywami i owocami, dostarczonymi wprost na bazar dla wymagającego klienta. Znajdzie się tam również aromatyczne i jeszcze ciepłe pieczywo wypiekane tuż przed dostawą. Do pieczywa wędlina domowego wyrobu o najwyższej jakości mięsa i wykonania. Na bazarku będą również rybki i zdrowe zimno tłoczone oleje z ograniczoną ilością produktu oraz naturalnie produkowane kiszonki i zakwasy bazujące na organicznych składnikach. Bez sztucznych konserwantów.

Będzie można kupić tam wiejskie jajka od wolno biegających kur, chowanych bez pasz GMO. Koneserzy smaków znajdą sery krowie i kozie z niedużych manufaktur. Sery świeże i dojrzewające. Lubujący się w słodkościach wybiorą coś dla podniebienia z palety miodów tradycyjnej rodzinnej pasieki.

Czytaj też:  Ostrzeżenie pogodowe IMGW dla naszego regionu
reklama

Deser koniecznie z czekoladą, chałwą i pralinami. Łyk gorącej kawy też się znajdzie. Poszukiwacze przypraw i ziół odnajdą coś nietypowego w szerokiej gamie dostępnych produktów.

Lokalne wytwory, lokalni dostawcy. Znani już wielu zadowolonym klientom.

Więcej informacji można przeczytać na stronie wydarzenia na Facebooku.

Źródło: Rzemieślnicy Smaków

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama