fbpx
2 C
Olsztyn
środa, 19 stycznia, 2022
reklama

„Samotniak” został zniszczony. Dopiero co go wyremontowano

reklama

Jeden z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych budynków Olsztyna otrzymał niedawno nowe oblicze. Niestety, świeżo wyremontowany budynek został uszkodzony.

„Samotniak” położony przy ul. Niepodległości 52/58 przez lata straszył swoim wyglądem i reputacją. Lokatorzy, którzy pojawiali się w tym obiekcie, budzili kontrowersje. Alkohol, narkotyki, pożary czy morderstwa sprawiły, że zdewastowany budynek został oddany do gruntownego remontu, a jego dotychczasowi najemcy wymeldowani do lokali zastępczych. Na początku roku 2021 został oddany do użytku, o czym pisaliśmy tutaj: „Samotniak” w Olsztynie po remoncie.

Budynek długo nie pozostał bez jednak bez skazy. Na początku marca doszło do uszkodzenia ściany na wejściu do jednej z klatek.

Dawny „Samotniak” został uszkodzony. Dopiero co go odremontowano
reklama

Skontaktowaliśmy się z Zakładem Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie, by ustalić co było przyczyną zajścia:

Czytaj też:  Rosja planuje zająć około dwóch trzecich terytorium Ukrainy

„Któryś z kierowców nie zachował ostrożności i wjechał na to. Sprawca został ustalony” – potwierdził dyrektor Zakładu.

Jak informuje administracja budynku, wykonawca remontu ma naprawić szkody, gdyż budynek jest objęty gwarancją. ZLiBK oczekuje w tej chwili na zakończenie się postępowania, po czym szkody mają zostać naprawione.

„Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze „Samotniak” w Olsztynie przyjmuje nowe twarze