fbpx
-3 C
Olsztyn
czwartek, 20 stycznia, 2022
reklama

Warmińsko-mazurskie. W nocy był silny mróz -22 st. C. Wszystkie drogi w regionie przejezdne

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Na Warmii i Mazurach wszystkie drogi krajowe w czwartek są przejezdne. W południowo wschodniej części regionu na drogach występuje błoto pośniegowe i warstwa śniegu – podał dyżurny informacji drogowej GDDKiA w Olsztynie.

Jak poinformował dyżurny w punkcie informacji drogowej, błoto pośniegowe zalega na drodze krajowej 58 między Olsztynkiem a Rucianem Nidą. Rozjeżdżony śnieg kierowcy napotkają na drodze krajowej 59 między Mojtynami a Rozogami.

W regionie pracują 4 jednostki sprzętu zimowego w rejonie Biskupca i Giżycka. Pozostałe drogi krajowe są czarne, mokre albo suche. Gorzej sytuacja wygląda na drogach wojewódzkich, gdzie na jezdniach występuje śnieg i błoto pośniegowe.

reklama

Według IMGW, w nocy na Warmii i Mazurach temperatura spadła poniżej minus 20 st. C.: w Dobrocinie było -22.2 st. C, w Nowej Pasłęce -20.4 st. C, w Lidzbarku Warmińskim -20.4 st. C, we Fromborku -19.2 st. C, w Kętrzynie -18.5 st. C, w Świętajnie -18.3 st. C. Prognozowana temperatura maksymalna w dzień to od -12 st. C na wschodzie do -8 st. C na zachodzie województwa.

Czytaj też:  Koszmar 39-letniej mieszkanki Olsztyna. To miał być pracownik banku
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama