fbpx
-3 C
Olsztyn
czwartek, 20 stycznia, 2022
reklama

Owsiak zadaje niewygodne pytania TVP, w związku z Sylwestrem w Ostródzie

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Jerzy Owsiak, prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na swoim Facebooku zadał kilka ironicznych pytań, skierowanych do TVP, po ich ogłoszeniu związanym z przeprowadzeniem „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Ostródzie.

Założyciel WOŚP-u odniósł się do zapowiedzianej przez TVP imprezy, która odbędzie się mimo obostrzeń i narodowej kwarantanny – „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Pisaliśmy o tym tutaj: Sylwester TVP odbędzie się w Ostródzie!.

Owsiak na swoim Facebooku pyta:

reklama

„TVP organizuje Sylwestra w Ostródzie – 200 km od Warszawy. Już od 14 grudnia trwa budowa sceny. W sylwestra na żywo telewizja i artyści odpalą koncert. To takie moje pytanie chociażby do artystów – a gdzie będziecie spali, skoro hotele pozamykane? I pytanie do obsługi całego tego przedsięwzięcia w TVP – to gdzie będziecie spali, skoro hotele pozamykane? I pytanie do Pana Jacka Kurskiego – gdzie Pan będzie nocował, skoro wszystkie hotele będą pozamykane?”

Przypomnijmy, że TVP ogłosiło wielki koncert z okazji imprezy sylwestrowej, który odbędzie się w amfiteatrze w Ostródzie. Wystąpią m.in: Cleo, Zenek Martyniuk oraz Marcin Miller.

Czytaj też:  Po 34 latach znika budka z kultowymi zapiekankami. Szyld trafi na licytację WOŚP
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama