fbpx
2 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Ścigał się na al. Warszawskiej, bo jest "bardzo dobrym kierowcą"

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Dwóch kierujących autami w tym samym czasie i na tym samym odcinku ulicy Warszawskiej w Olsztynie w poniedziałkowy wieczór przekroczyło dozwoloną prędkość blisko o 100 km/h. Za powyższe wykroczenie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

W poniedziałek po godzinie 21 policjanci z powołanego Decyzją Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie Zespołu do Zwalczania Agresywnych Zachowań w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali dwóch kierujących mężczyzn, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość blisko o 100 km//h. Kierujący mazdą oraz audi jechali ulicą Warszawską w kierunku ulicy Tuwima z prędkością ok. 145 km/h.

Po zatrzymaniu piratów drogowych okazało się, że jeden z nich tj. 25-letni mieszkaniec Olsztyna znajduje się już w zainteresowaniu funkcjonariuszy. Mężczyzna ma już na swoim koncie łamanie przepisów prawa w zakresie ruchu drogowego. Mężczyzna oświadczył, że do tak szybkiej jazdy ”podpuścił” go kierowca mazdy, który poruszał się sąsiednim pasem ruchu. Dodał również, że lubi szybko jeździć, i że jest bardzo dobrym kierowcą.

Czytaj też:  Grupa energetyczna Olsztyna z umową
reklama

Mężczyźni za wykroczenie w ruchu drogowym odpowiedzą przed sądem.

red

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama