fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zmiany na UWM. Nowe władze zapowiadają: – Koncerty na Kortowiadzie będą płatne

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie ma nowe władze. Wybory odbyły się po rezygnacji dotychczasowego przewodniczącego Krystiana Filipka.

17 czerwca odbyły się wybory uzupełniające RUSS na kadencję 2018-2020. Funkcję przewodniczącej objęła Barbara Kloc z Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa. Wybrane zostało także nowe prezydium:

I wiceprzewodniczący: Piotr Wałejko (Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa)
II wiceprzewodniczący: Marta Ślęzak (Wydział Nauki o Żywności)
Członkowie prezydium: Kacper Reczkowski (Wydział Prawa i Administracji) oraz Patryk Michalski (Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa)
Rzecznik prasowy: Maksymilian Kurowski (Wydział Nauk Ekonomicznych)
Sekretarz: Zuzanna Przewodowska (Wydział Matematyki i Informatyki)

Przeczytaj także: Lawina rezygnacji ze stanowisk na UWM. Powodem organizacja Kortowiady?

Na UWM spekulowało się, że zaskakująca rezygnacja Filipka mogła być spowodowana słabą organizacją tegorocznej Kortowiady. Nowa przewodnicząca w wywiadzie radiowym zaprzecza tym doniesieniom. Na antenie Radia UWM FM twierdziła, że juwenalia były „fajnie zorganizowane i że dali radę”. Potwierdziła za to, że w samorządzie toczył się konflikt. Barbara Kloc chce kontynuować biletowane koncerty na górce m.in. ze względów bezpieczeństwa.

5 KOMENTARZE

  • Co ty pleciesz? Jak nigdy nie został przeprowadzona, przecież sama link wklejasz do rozmowy XD Chyba, że to ktoś inny tam udziela wywiadu. Niepoważnie od samego początku. Dzieciaki kręcą tak, że się same zakręciły już 🙂

   • rozmowa z TKO NIE ZOSTAŁA PRZEPROWADZONA. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM… W WYWIADZIE PRZEPROWADZONYM Z UWM FM NIE MA SŁÓW KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W ARTYKULE.

 1. Ile razy można wałkować to, że samorząd nie jest w stanie zamówić pogody? Koncerty i wydarzenia się odbyły, więc organizacja na 5, pomimo takiej pogody.

  1
  4
 2. Fajne? Chyba nie bylysmy na tej samej Kortowiadzie… Pani wyraznie na polityka sie nadaje, naginanie rzeczywistosci ma opanowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...