Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
piątek, 24 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Zmiany na UWM. Nowe władze zapowiadają: – Koncerty na Kortowiadzie będą płatne

reklama

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie ma nowe władze. Wybory odbyły się po rezygnacji dotychczasowego przewodniczącego Krystiana Filipka.

17 czerwca odbyły się wybory uzupełniające RUSS na kadencję 2018-2020. Funkcję przewodniczącej objęła Barbara Kloc z Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa. Wybrane zostało także nowe prezydium:

I wiceprzewodniczący: Piotr Wałejko (Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa)
II wiceprzewodniczący: Marta Ślęzak (Wydział Nauki o Żywności)
Członkowie prezydium: Kacper Reczkowski (Wydział Prawa i Administracji) oraz Patryk Michalski (Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa)
Rzecznik prasowy: Maksymilian Kurowski (Wydział Nauk Ekonomicznych)
Sekretarz: Zuzanna Przewodowska (Wydział Matematyki i Informatyki)

reklama

Przeczytaj także: Lawina rezygnacji ze stanowisk na UWM. Powodem organizacja Kortowiady?

Na UWM spekulowało się, że zaskakująca rezygnacja Filipka mogła być spowodowana słabą organizacją tegorocznej Kortowiady. Nowa przewodnicząca w wywiadzie radiowym zaprzecza tym doniesieniom. Na antenie Radia UWM FM twierdziła, że juwenalia były „fajnie zorganizowane i że dali radę”. Potwierdziła za to, że w samorządzie toczył się konflikt. Barbara Kloc chce kontynuować biletowane koncerty na górce m.in. ze względów bezpieczeństwa.

reklama

styczeń, 2020

25STY16:30Muzyka zespołu Metallica symfonicznie–Olsztyn Dodatkowy KoncertFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

5 KOMENTARZE

  • Co ty pleciesz? Jak nigdy nie został przeprowadzona, przecież sama link wklejasz do rozmowy XD Chyba, że to ktoś inny tam udziela wywiadu. Niepoważnie od samego początku. Dzieciaki kręcą tak, że się same zakręciły już 🙂

   • rozmowa z TKO NIE ZOSTAŁA PRZEPROWADZONA. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM… W WYWIADZIE PRZEPROWADZONYM Z UWM FM NIE MA SŁÓW KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W ARTYKULE.

 1. Ile razy można wałkować to, że samorząd nie jest w stanie zamówić pogody? Koncerty i wydarzenia się odbyły, więc organizacja na 5, pomimo takiej pogody.

  1
  4
 2. Fajne? Chyba nie bylysmy na tej samej Kortowiadzie… Pani wyraznie na polityka sie nadaje, naginanie rzeczywistosci ma opanowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X