fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022

Skandal w Olsztynie. Pojawiła się skuteczna reklama!

Prawdziwy Kurier dotrze wszędzie i dostarczy to, na co tak bardzo czekamy. I tak właśnie jest z Twoim Kurierem Olsztyńskim i skutecznym docieraniem z ofertą przedsiębiorców do naszych Czytelników. Reklama u nas ma nowy, niespotykany do tej pory w Olsztynie, wymiar. Swobodnie i skutecznie korzystamy z nowych kanałów dystrybucji informacji w dobie social mediów. To czego inni muszą się żmudnie uczyć, my mamy we krwi.

Olsztyński rynek obrotu informacją potrzebuje świeżego powiewu. Wiedzą o tym najlepiej przedsiębiorcy, którzy teraz są tak często skazani na skostniałe i nieefektywne sposoby reklamowania usług i produktów. Reklama ma być skuteczna! My to wiemy i taką właśnie reklamę, skuteczną zarówno w swojej formie, skuteczną w treści oraz skuteczną w dotarciu do grup docelowych, które pomagamy zdefiniować, oferujemy. Inni dużo mówią o języku korzyści. My go rozumiemy, umiemy stosować i dopasować do potrzeb zleceniodawców. Reklama z nami to zysk, a nie wydatek!

Jesteśmy Twoim Kurierem Olsztyńskim do tysięcy odbiorców. Tylko w ostatnich 30 dniach mieliśmy ponad 339 000 unikalnych wejść na stronę. Twój Kurier Olsztyński, to 44 000 obserwujących na Facebooku.

Tylko u nas. Pojawiła się skuteczna reklama w Olsztynie!  

Kontakt z biurem reklamy

  • reklama@tko.pl
  • 666 235 111

BLACK FRIDAY

– 30%

na wszystkie banery
baner A1 + A2
baner B1 + B2
baner C1 + C2
baner D1 + D2

link do oferty

* strona z ofertą może być blokowana przez Adblocka. Wyłącz wtyczkę aby zobaczy ćszczegóły