17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Salon ślubny Olsztyn – Nowożeńcy

Strona główna Artykuł sponsorowany Salon ślubny Olsztyn – Nowożeńcy
reklama

Pragnieniem wszystkich jest, aby wspomnienia z ceremonii zaślubin, zarówno te zapamiętane, jak i te utrwalone na zdjęciach, były najpiękniejsze. Aby dopracować wszystko w najdrobniejszych szczegółach, przygotowania do tej ważnej chwili trwają czasami wiele miesięcy.

Jednym z najistotniejszych elementów jest wybór sukni ślubnej, w której panna młoda stanie się szczęśliwą mężatką. Spośród dostępnych w Olsztynie salonów na uwagę zasługuje z pewnością wyjątkowo korzystnie zlokalizowany – w samym centrum miasta – Salon Ślubny Nowożeńcy. Znajdziemy w nim połączenie pełnego profesjonalizmu, doświadczenia, znajomości najnowszych ślubnych trendów oraz indywidualnego podejścia i empatii, co sprawia, że obsługa uznawana jest za wyjątkowo komfortową.

reklama

W ofercie znajdują się suknie marek Monica Loretti, Dominiss i Duber z tegorocznych kolekcji, jest już również dostępna najnowsza kolekcja na rok 2018 Monica Loretti Viterbo. Niebawem planowane są premiery kolejnych kolekcji z 2018 r. Do dyspozycji przyszłych panien młodych jest również bogaty wybór wszystkich niezbędnych dodatków. W przytulnym wnętrzu salonu zespół konsultantek i krawcowych pomoże w wyborze wymarzonej kreacji.

Salon Ślubny „Nowożeńcy” mieści się przy ul. Pieniężnego 23.
Więcej informacji na stronie www.nowozency.biz.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma