fbpx
-3 C
Olsztyn
czwartek, 20 stycznia, 2022
reklama

Usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach multirecydywy

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

W więzieniu spędził ponad 6 lat. Wyszedł w ubiegłym roku, a w tym zaczął kraść. Mało tego, ostatnio, nie tylko ukradł drogeryjne artykuły, ale użył przemocy wobec ochroniarza sklepu, który chciał odebrać mu łupy.

Mowa o 38-latku z Bartoszyc, który został zatrzymany już następnego dnia po zdarzeniu. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży w warunkach recydywy i zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach multirecydywy. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował go na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (02.12.2021r.) Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował 38-letniego mieszkańca miasta na 3 miesiące. Mężczyzna od 27 października do 29 listopada br., popełnił kilka przestępstw. Kradł z marketu przemysłowego i drogerii. Ostatnie przestępstwo, jakie popełnił zaważyło o jego aresztowaniu. Mężczyzna dopuścił się bowiem kradzieży rozbójniczej. Polegało to na użyciu przez niego siły wobec ochroniarza w drogerii, aby ten nie mógł odebrać mu skradzionych przedmiotów. W wyniku operacyjnych czynności personalia mężczyzny szybko zostały ustalone, a on sam zatrzymany. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży w warunkach recydywy i zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy wielokrotnej, do których częściowo się przyznał.

Czytaj też:  45 mln zł kary dla DBK Olsztyn
reklama

Policjanci przetransportowali 38-latka do zakładu karnego. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama