fbpx
-3 C
Olsztyn
czwartek, 20 stycznia, 2022
reklama

Uruchomiono infolinię wsparcia dla rodzin i żołnierzy 16 Dywizji Zmechanizowanej

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

W środę rozpocznie działalność infolinia dla rodzin i żołnierzy 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, która realizuje zadania na granicy polsko-białoruskiej. Osoby zainteresowane otrzymają pomoc prawną, psychologiczną i duszpasterską.

17 listopada rozpoczyna działalność linia wsparcia dla rodzin i żołnierzy 16. Dywizji Zmechanizowanej, która wykonuje zadania na granicy państwa. Pomoc prawną, psychologiczną i duszpasterską można uzyskać codziennie przez całą dobę pod numerem telefonu: kom. 727 013 210 oraz od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00 pod numerem 261 32 34 77 – poinformowano o tym na Facebooku.

Jak wspomniano, ta forma wsparcia będzie realizowana również w bezpośrednich jednostkach 16. Dywizji Zmechanizowanej: 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej, 15 Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej, 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej, 11 Mazurskim Pułku Artylerii im gen. J. Bema, 15. Gołdapskim Pułku Przeciwlotniczym, 16 Pułku Logistycznym i 9 Batalionie Dowodzenia.

Czytaj też:  16. Pomorska Dywizja Zmechanizowana wśród lauretów nagród Benemerenti Ordynariatu Polowego
reklama

Na przejściu granicznym Bruzgi-Kuźnica od poniedziałku koczują migranci po białoruskiej stronie. Policja używała armatek wodnych.

Jak podał we wtorek w Polsat News komendant główny Policji Jarosław Szymczyk, łącznie przy przejściu granicznym w Kuźnicy rannych zostało 12 osób z polskich służb: dziewięcioro funkcjonariuszy policji, dwóch funkcjonariuszy Straży Granicznej i jeden żołnierz.

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama