fbpx
-1 C
Olsztyn
sobota, 4 grudnia, 2021
reklama

Leroy Merlin w Olsztynie otwarty także w niedzielę?

reklama

Mamy dobre informacje dla każdego, kto często odwiedza sklepy remontowo-budowlane Leroy Merlin. Od teraz wszystkie oddziały tej sieci mogą pracować w każdą wolną od handlu niedzielę, ponieważ zaczęły oferować usługi pocztowe, które pozwalają ominąć istniejący zakaz sprzedaży bez żadnych konsekwencji i problemów.

Od niedzieli, 7 listopada, wszystkie sklepy Leroy Merlin są otwarte w niedzielę. Warto również wiedzieć, że w naszym kraju istnieje łącznie 71 oddziałów tej sieci. Ich przedstawiciele podkreślają, że nie zmuszają pracowników do przychodzenia do pracy ostatniego dnia tygodnia. Na swoich stanowiskach pojawią się tylko osoby, które zechcą otrzymać w zamian dodatkowe wynagrodzenie.

Sklepy Leroy Merlin, podobnie jak inne markety budowlane, dyskonty i supermarkety, prawdopodobnie przestaną otwierać się w niedziele niehandlowe pod koniec stycznia 2022 r., wtedy to ma wejść w życie nowelizacja ustawy.

Czytaj też:  Nieznaczny spadek zachorowań na choroby grypopodobne
reklama

Leroy Merlin chce być jak giganci żywności. Sieć poinformowała media, że ​​dołączy do grona firm, które handlują w niedziele jak każdego dnia tygodnia. Takie usługi oferują obecnie inne sieci, takie jak: ABC, Aldi, Auchan, Api Market, Biedronka, Bricomarche, bi1, Carrefour Polska, Chata Polska, Delikatesy Centrum, Dino Polska, Euro Sklep, Groszek, Intermarche, Kaufland Polska, Lewiatan , Lidl Polska, Polomarket, Prim Market, Sklep Polski, Stokrotka, Topaz, Top Market i Żabka Polska.

Gigmarket Leroy Merlin w Olsztynie w niedziele jest otwarty w godzinach od 10:00 do 20:00.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama