fbpx
2 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Cios dla narkotykowego podziemia w Olsztynie? Duża akcja policji

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Podczas przeszukania olsztyńska policja skonfiskowała blisko 4 kilogramy narkotyków, w tym amfetaminę i marihuanę. W mieszkaniu znaleziono również papierosy bez polskiej akcyzy. Właścicielem nielegalnej substancji i tytoniu okazał się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 45-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd skazał go na zastosowanie środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W zeszły piątek (5 listopada 2021 r.) policja zatrzymali mężczyznę w pobliżu jego domu. Podczas przeszukiwania posesji policja znalazła plastikową torbę zawierającą suszone zielone rośliny i biały proszek. Wstępne wyniki wykazały, że skonfiskowano ponad 2,7 kg amfetaminy, ponad 1,1 kg konopi i niewielką ilość kokainy. Materiały zostały przesłane do dalszych badań laboratoryjnych. Nielegalne substancje mężczyzna ukrywał w pomieszczeniach gospodarczych, szafkach kuchennych i lodówkach. Ponadto w samochodzie i mieszkaniu znaleźli 1640 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Czytaj też:  Kolejne podwyżki cen dla przedsiębiorców ze starówki. Tym razem od władz Olsztyna

45-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję. Z zebranych dowodów wynika, że u​​słyszał zarzuty posiadania dużej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ sąd zastosował wobec 45-letniego mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama