fbpx
-0 C
Olsztyn
piątek, 28 stycznia, 2022
reklama

Joanna Jędrzejczyk będzie grała w tenisa!

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

W nadchodzący weekend na miłośników aktywności fizycznej z rakietą w ręku czeka nie lada gratka – Turniej o Puchar Wójta Gminy Stawiguda w tenisie ziemnym. Rozgrywki przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek, płeć i poziom umiejętności i odbędą się znanych kortach House of Tennis w Bartągu. Swój udział w turnieju potwierdziła Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni świata UFC!

Polska Liga Tenisa powstała w 2019 roku w Rzeszowie w celu integracji społeczności tenisowej na poziomie amatorskim. Obecnie zrzesza ponad dziesięć tysięcy aktywnych graczy, którzy wykupili licencję. Co tydzień organizowane są rozgrywki na terenie całego kraju. Największa organizacja zrzeszająca tenisistów amatorów powraca do House of Tennis w Bartągu.

W sobotę po raz kolejny odbędzie się impreza w ramach 2. Ligi. Jest to rywalizacja przeznaczona dla wszystkich amatorów, którzy nigdy nie grali zawodniczo w tenisa, a także nie są trenerami i instruktorami tenisa ziemnego. Stanowi to gwarancję tego, że niezależnie od prezentowanego poziomu można spróbować się na tle rywali z całej Polski.

reklama

To jednak nie jedyne rozgrywki spod egidy PLT, które zagoszczą w Bartągu bowiem w niedzielę swoje pięć minut będą amatorki. W turnieju PLT Kobiet swój udział zapowiedziała Joanna Jędrzejczyk czyli była mistrzyni świata UFC. Jest to więc jedna z nielicznych okazji do poznania jej, a być może także pokonania na korcie. Jak widać każdy tenisowy amator znajdzie tutaj coś dla siebie. Gracze, którzy kiedykolwiek spróbowali swoich sił w Polskiej Ligi Tenisa wiedzą, że czeka ich wspaniała rozrywka wśród uczestników, a poza sportową rywalizacją można też poznać naprawdę ciekawych ludzi, którzy dzielą tę samą pasję – tenis ziemny.

Czytaj też:  Zmodernizowano przychodnie przy szpitalu wojewódzkim

ZAPISZ SIĘ: do turnieju o Puchar Wójta Gminy Stawiguda 2021 dla 2. Ligi

ZAPISZ SIĘ: do turnieju o Puchar Wójta Gminy Stawiguda 2021 dla PLT Kobiet

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama