fbpx
-3 C
Olsztyn
czwartek, 20 stycznia, 2022
reklama

Kolejny artystyczny przystanek w naszym regionie

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Taką atrakcją może się pochwalić kolejna gmina w naszym powiecie. Pomalowany przystanek robi ogromne wrażenie.

Na wzór najpopularniejszego przystanku autobusowego w całej Polsce, kolejna gmina powiatu olsztyńskiego postanowiła w wyjątkowy sposób uatrakcyjnić swój przystanek autobusowy. Mowa o przystanku z miejscowości Kabiny w gminie Kolno.

– No dobra, to efekt KOŃCOWY !!! Czekaliście cierpliwie to macie niespodziankę … już pomalowany pierwszy przystanek autobusowy w miejscowości KABINY w gminie Kolno…
Aby przystanek wyglądał jak widzicie na załączonym obrazku na początku trzeba zrobić projekt graficzny, wizualizację bo ważna jest koncepcja co ma się znaleźć na przystanku.
Jak wiecie kocham otaczającą przyrodę więc to ona jest moją ogromną inspiracją do działań artystycznych i to właśnie ona znalazła się na przystanku. Zagościły na nim kwiaty, zioła, trawy, tużyce, słoneczniki, ważki, motyl czerwończyk dukacik, motyl modraszek telejus… i wiele pozytywnej energii i uśmiechu… – pisze autorka dzieła, Ania Wojszel na swoim Facebooku.

Czytaj też:  Przy Warmia Tower najpierw uderzył w radiowóz, a potem w latarnię
reklama

Trzeba przyznać, że praca robi piorunujące wrażenie. Jest to świetna promocja zarówno dla miejscowości, jak i całej gminy. Pierwszy taki, kolorowy przystanek, powstał kilka lat temu w miejscowości Skajboty. Pisaliśmy o nim tutaj: Najbardziej rozpoznawalny przystanek autobusowy w całej Polsce? Tuż pod Olsztynem.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama