fbpx
3 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Izabella Krzan chwali się swoim mieszkaniem w stolicy

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

O Izabelli Krzan, modelce i prezenterce z Olsztyna pisaliśmy już niejednokrotnie. Tym razem kobieta pochwaliła się swoim atrakcyjnym mieszkaniem w Warszawie.

Ostatnim razem pisaliśmy o wakacjach, które na bieżąco Izabella Krzan pokazywała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Nie obyło się bez krytyki ze strony internautów w jej stronę, jednak prezenterka nie przejęła się nieprzychylnymi komentarzami: Izabella Krzan skrytykowana. Chwali się fotkami egzotycznej podróży.

Profil modelki obserwuje prawie 240 tysięcy osób. Izabella Krzan regularnie publikuje zdjęcia, na których pokazuje również swoje piękne mieszkanie w stolicy.

reklama

W tle wielu zdjęć zauważyć możemy otaczające prezenterkę rośliny, których nie brakuje ani w pomieszczeniach, ani też na balkonie. Przestrzeń jest raczej dość jasna i przeważają tam odcienie bieli i szarości, ale w niektórych miejscach widać ciekawe dodatki i elementy w kolorze złota. Na fotografiach z mieszkania, Izabelli często towarzyszy też jej pies.

Czytaj też:  Sondaż: 84 proc. badanych dobrze ocenia pracę mundurowych na granicy polsko-białoruskiej

Polecane: Mieszkanie czy działka?, Popularność na Instagramie – 3 sposoby na zwiększenie ilości obserwatorów naszego profilu

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama