fbpx
2 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Fotograficzna mapa Warmii, czyli gdzie wybrać się w plener z aparatem

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR stworzyło z myślą o miłośnikach fotografii mapę, na której umieszczono najatrakcyjniejsze miejsca do fotografii plenerowej w regionie. 

– Zastanawialiście się kiedyś, chwytając za torbę z aparatem, gdzie tym razem pojechać “na zdjęcia”? Chyba każdy z nas miewa dni, kiedy pogoda i czas dają nadzieję na ciekawe światło do fotografowania, brakuje za to pomysłu na kierunek fotograficznej wyprawy – pytają członkowie Stowarzyszenia BLUR. – Czasem warto zdać się na łut szczęścia i wyruszyć, gdzie nogi (lub koła) poniosą, czasem jednak niezbędna jest pomoc, jakaś minimalna wskazówka.

Z tego powodu powstała Fotograficzna mapa Warmii – inspiracja i propozycja dla poszukujących wciąż nowych miejsc z dużym fotograficznym potencjałem. Każda lokalizacja, która została na nią naniesiona, została również zakwalifikowana do odpowiedniej kategorii, np. architektura/ruiny, kapliczki/aleje/drogi czy drzewa/skupiska drzew.

Czytaj też:  Sóweczka, słowik szary, bielik olbrzymi i gołąb skalny w Muzeum Przyrody
reklama

Mapa (TUTAJ) nie jest jednak projektem zamkniętym – członkowie Stowarzyszenia BLUR zachęcają wszystkich zainteresowanych do przyłączenia się do inicjatywy i podzielenia się odkrytymi przez siebie plenerami fotograficznymi. Kontakt pod adresem: [email protected]

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama