fbpx
2 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Konkurs „Moje sportowe pamiątki”

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Ruszyła 8. edycja konkursu eksponatów o tematyce sportowej, na które do 30 kwietnia 2015 r. oczekuje Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie. Organizatorami konkursu „Moje sportowe pamiątki” jest Urząd Miasta Olsztyna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

W poprzednich siedmiu edycjach konkursu wzięło udział 79 osób. Olsztyńskie Muzeum Sportu wzbogaciło się o 432 eksponaty sportowe. Wszystkie pamiątki można podziwiać w siedzibie muzeum, mieszczącego się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania” (II piętro).

Celem konkursów jest zainspirowanie mieszkańców Olsztyna oraz Warmii i Mazur do twórczej aktywności oraz poszukiwania pamiątek sportowych, które wzbogacą nasze zbiory.

reklama

W konkursie „Moje sportowe pamiątki” może wziąć udział każdy, kto przekaże do muzeum pamiątkę związaną ze sportem. Może to być niegdyś używany sprzęt sportowy, fotografie, dokumenty, trofea lub inne przedmioty świadczące o dokonaniach sportowców, klubów, stowarzyszeń.

Czytaj też:  W sercu Biblioteki Uniwersyteckiej UWM po raz 10 stanęła niezwykła choinka

Eksponaty należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do Muzeum Sportu do 30 kwietnia 2015 r.
Uczestnikom konkursu organizatorzy przygotowali nagrody w postaci książek o tematyce sportowej i wydawnictw albumowych. Przewidziane są również nagrody niespodzianki.

RED

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama