fbpx
2 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Kolizja na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Żołnierskiej. Sprawca stracił prawo jazdy

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj przed południem w Olsztynie na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego z Żołnierską. Sprawcą zdarzenia był kierujący fordem, który nie upewnił się co do możliwości skrętu w lewo, w wyniku czego zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem renault. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci 42-letniemu kierowcy forda zatrzymali prawo jazdy.

Do zdarzenia z udziałem forda i renault doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego z Żołnierską. Jadąc ulicą Wyszyńskiego od ul. Pstrowskiego kierujący fordem nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru skrętu w lewo w ul. Żołnierską w wyniku czego wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadził do zderzenia z kierowcą renault. W kolizji nikt z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. Nikt również nie potrzebował pomocy medycznej. W zdarzeniu najbardziej ucierpiały pojazdy, które z powodu uszkodzeń powstałych na skutek zderzenia zostały odholowane.

Czytaj też:  20-latka trafiła do szpitala po tym jak doprowadziła do dachowania
reklama

Policjanci za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dla kierowcy forda zatrzymali prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie, mężczyzna odpowie przed sądem.

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama